Організація підвозу учнів

 

 

У 2018/2019 навчальному році організовано безкоштовний підвіз учнів та вчителів до школи та в зворотньому напрямку шкільним автобусом ГАЗ 32213-418 згідно затвердженого маршруту та графіка руху.

Складено та затверджено графік чергування супроводжуючих осіб, затверджено список учнів та вчителів, які підвозяться та схема зупинок шкільного автобуса при підвозі учнів та вчителів до школи. Проведено інструктажі з техніки безпеки та безпеки життєдіяльності з водієм шкільного автобуса та супроводжуючими особами.

Класними керівниками проведені бесіди із застереженням дитячого травматизму в шкільному автобусі під час проїзду. Постійно проводяться заняття з учнями по правилам дорожнього руху. На загальношкільних батьківських зборах проведено роз’яснювальну роботу з батьками, діти яких підвозяться, доведено до їх відома графік та маршрут руху автобуса, схему зупинок шкільного автобуса при підвозі учнів до школи

Відповідальними за збереження життя та здоров’я учнів під час підвозу призначено чергових вчителів, які щодня супроводжують учнів під час перевезення.

 

Графік чергування

супроводжуючих осіб під час підвозу учнів

Іванчуківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

П.І.Б.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

1

Лєвіщева І. О.

Х

 

 

 

 

2

Платонова Ю.А.

 

Х

 

 

 

3

Зеленська О.Ю.

 

 

 

Х

 

 

4

Бойко Г.В.

 

 

 

Х

 

5

Жужма Ю.В.

 

 

 

 

 

Х