Профілактичне медичне обстеження

 

Медичне обслуговування учнів та працівників школи здійснюють працівники Іванчуківського ФПу відповідно до законодавства. В школі відсутній медичний кабінет, але обладнане місце для роботи медпрацівника та в наявності аптечки з відповідним набором ліків. Профілактичні медичні огляди здійснює медичний працівник. Щорічно спеціалісти центральної районної лікарні проводять поглиблений медичний огляд учнів школи.

Перед медичним оглядом батьки були повідомлені про термін проведення медогляду, від батьків отримано інформацію про те, на що треба звернути увагу щодо стану здоров`я дитини. Спеціалістами заповнені медичні карти школярів. Медичні картки учнів зберігаються в закладі.

За результатами поглибленого медичного огляду були видані медичні направлення на дообстеження.

Перед проведенням поглибленого профілактичного медичного огляду було складено списки дітей по класам, в яких потім були виставлені результати медогляду з визначенням стану здоров`я учнів, групи для занять фізичною культурою, а також необхідні дообстеження.

Всього було оглянуто 66 учнів.

У порівнянні з минулими роком знизилися показники захворюваності із лор-захворювання, хірургічні паталогії та хвороб кістково-м’язової систем. Збільшились показники хвороб зору. Знизились показники. Високими залишаються показники захворюваності з ортопедії та стомоталогії

 

Зростання показників захворюваності серед учнів пов’язане перш за все з матеріально-побутовими умовами родин учнів..

За результатами поглиблених профілактичних медичних оглядів, довідок про стан здоров`я учнів здійснено розподіл учнів на групи для занять фізичною культурою, списки яких були затверджені відповідним наказом директора школи. Адміністрація школи разом із медичним працівником, вчителем фізичної культури забезпечують медико-педагогічний контроль за фізичним вихованням учнів протягом навчального року.