Іванчуківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Ізюмської районної ради

Харківської області

 

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ № 8

засідання педагогічної ради школи

від 08.06.2018

 

Голова:          Скрипник Н.І.

Секретар:       Ткаченко О.В.

Присутні:      12 вчителів  (реєстраційний лист додається)

 

Порядок денний:

1.Про переведення учнів 1- 4,5,6,8,9,10 класів до наступних класів. Лєвіщева І.О.

 

ПОСТАНОВИЛИ:

1.1. Перевести до наступних класів учнів навчального закладу:

1.1.1. До 2 класу учнів 1 класу:

                        -      Ковальську Т. О.;

                        -      Малишко М.С.;

                        -      Павлова О. Г.;

                        -      Понамарьова А.О.;

                        -      Федоряку Є. М.;

1.1.2. До 3 класу учнів 2 класу:

-       Будакова А. В.;

-       Дикань Л. З.;

-       Євмена Н.  О.;

-       Живолуп В. К.;

-       Лісняка К. В.;

-       Пазія А. О.;

-       Парафієнка В. С.;

-       Пономарьову Д. О.;

-       Скрипник С. І.;

-       Федоряку Д. В.;

-        Шатравку К. О..

1.1.3. До 4 класу учнів 3 класу:

-       Бутника О. І.;   

-       Марченка Н. С.;

-       Сімонову М. С.;

-       Штонду І. В..

1.1.4. До 5 класу учнів 4 класу:

-       Богатиренко В. А.;

-       Бурбу С. О.;

-       Волкова В. О.;

-       Ковальського Я. О.;

-       Краснову С. В.;

-       Ошурко М. К.;

-       Сирового Д. О.;

-       Сідаша Б. В.;

-       Скрипник В. І.;

1.1.5. До 6 класу учнів 5 класу:

-       Бурбу А. О.;

-       Васюкова А. А.;

-       Ігонькіна Д.І.;

-       Курченко В. В.;

-       Малишка В. М.

1.1.6. До 7 класу учнів 6 класу:

-       Грищука Д. В.;

-       Зайченка О. Т.;

-       Ковальського О.О.;

-       Луняка М. В.;

-       Ляубе М. А.;

-       Меліхова Н. П.;

-       Міщенка О. О.;

-       Остафійчука В. В.;

-       Парафієнко Н. В.;

-       Русских Д. О.;

-       Слабунову С. О.;

-       Штонду К. В.;

-       Яковенко М. В..

1.1.7. До 9 класу учнів 8 класу:

-       Головенко Є. В.;

-       Мордасову В. С.;

-       Олізаренка М. Ф.;

-       Русских Є. О.;

-       Ященко А. Д..

1.1.8. До 10 класу учнів 9 класу:

-       Грамму К. О.;

-       Міщенка В. О.;

-       Попова А. Т..

1.1.9. До 11 класу учнів 10 класу:

                       -       Гадяцького М. С.;

                       -       Ошурко Р. К.;

-       Педуна О. О.;

-       Петухову А. Ю.;

-       Ткаченко С. Ю.;

-       Федоряку А. М.;

-       Юр’єва А. Ю..

 

 

Голова                                                                       Н. І. Скрипник

Секретар                                                                   О. В. Ткаченко