Іванчуківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Ізюмської районної ради

Харківської області

 

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ № 5

засідання педагогічної ради школи

від 09.06.2017

 

Голова:          Скрипник Н.І.

Секретар:       Ткаченко О.В.

Присутні:      12 вчителів  (реєстраційний лист додається)

 

2. СЛУХАЛИ:

Караченцеву Т.М., заступника директора з навчальної роботи, яка довела до відома присутніх, що відповідно до наказу МОНУ від 14.07.2015 №762 «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу», на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань учнів та державної підсумкової атестації  школярів,  учні 1 – 10 класів можуть бути переведені до наступних класів.

 

ПОСТАНОВИЛИ:

2.1. Перевести до наступних класів учнів навчального закладу:

2.1.1. До 2 класу учнів 1 класу:

-       Аверіну Вікторію Володимирівну;

-       Будакова Артема Всеволодовича;

-       Дикань Лілію Зияхидиновну;

-       Живолуп Віолетту Костянтинівну;

-       Лісняка Кирила Васильовича;

-       Пазія Артема Олеговича;

-       Парафієнка Володимира Сергійовича;

-       Пономарьову Діану Олексіївну;

-       Федоряку Дар’ю Віталіївну;

-        Шатравку Костянтина Олексійовича.

2.1.2. До 3 класу учнів 2 класу:

-       Бутника Олександра Івановича;

-       Дворника Нікіту Андрійовича;

-       Марченка Назара Станіславовича;

-       Сімонову Марію Сергіївну;

-       Штонду Ірину Володимирівну.

2.1.3. До 4 класу учнів 3 класу:

-       Богатиренко Вероніку Анатоліївну;

-       Бурбу Сергія Олександровича;

-       Волкова Владислава Олександровича;

-       Краснову Світлану Валентинівну;

-       Ошурко Марію Костянтинівну;

-       Сирового Дениса Олександровича;

-       Сідаша Богдана Володимировича;

-       Скрипник Вікторію Ігорівну;

2.1.4. До 5 класу учнів 4 класу:

-       Бурбу Анастасію Олександрівну;

-       Васюкова Артема Артуровича;

-       Ігонькіна Дмитра Ігоровича;

-       Коритного Дмитра Олександровича;

-       Курченко Вікторію Володимирівну;

-       Малишка Віталія Михайловича;

-       Федоряку Катерину Олександрівну.

2.1.5. До 6 класу учнів 5 класу:

-       Дворника Романа Андрійовича;

-       Грищука Дмитра Вікторовича;

-       Зайченка Олега Тимуровича;

-       Кобзаренка Данила Ігоровича;

-       Луняка Максима Володимировича;

-       Ляубе Марію Андріївну;

-       Меліхова Назара Петровича;

-       Міщенка Олега Олександровича;

-       Остафійчука Владислава Віталійовича;

-       Парафієнко Наталію Володимирівну;

-       Русских Данила Олексійовича;

-       Слабунову Софію Олександрівну;

-       Штонду Кристину Володимирівну;

-       Яковенко Марину Володимирівну.

2.1.6. До 8 класу учнів 7 класу:

-       Головенко Єлизавету Віталіївну;

-       Копичаєва Захара Михайловича;

-       Крамаренка Євгенія Олександровича;

-       Мордасову Віолету Сергіївну;

-       Олізаренка Максима Федоровича;

-       Русских Єлизавету Олексіївну;

-       Ященко Анастасію Дмитрівну.

2.1.7. До 9 класу учнів 8 класу:

-       Грамму Карину Олександрівну;

-       Міщенка Вадима Олександровича;

-       Попова Артура Тимуровича.

2.1.8. До 10 класу учнів 9 класу:

                     -       Гадяцького Миколу Сергійовича;

                     -       Гайдамаку Максима Олександровича;

-       Кобзаренка Антона Миколайовича;

                      -       Нуянзіну Ксенію Артемівну;

-       Ошурко Руслану Костянтинівну;

-       Педуна Олександра Олександровича;

-       Петухову Анастасію Юріївну;

-       Ткаченко Світлану Юріївну;

-       Федоряку Артема Миколайовича;

-       Федоряку Дениса Олександровича;

-       Харитонова Сергія Олексійовича;

-       Ященко Катерину Дмитрівну;

-       Юр’єва Антона Юрійовича.

2.1.9. До 11 класу учнів 10 класу:

-       Басисту Маргариту Русланівну;

-       Кушнарьова Віталія Юрійовича;

-       Макаренко Валерію Олексіївну;

-       Систєрову Анну Володимирівну;

-       Петріченка Артема Сергійовича;

-       Радченка Артура Андрійовича;

-       Шемануєва Іллю Миколайовича.

 

 

Голова                                                                       Н. І. Скрипник

Секретар                                                                   О. В. Ткаченко