Корисні посилання

Дитячi газети та журнали

На допомогу у навчанні

 • https://www.osvita.org.ua/ - Український Освiтнiй портал. На порталi можна знайти рейтинг освiтнiх сайтiв України та Росiї, перелiк освiтнiх ресурсiв: реферати, колекцiї, музеї, словники, перекладачi електроннi бiблiотеки, тощо...
 • https://www.klyaksa.net/ - Iнформацiйно-освiтнiй портал з вивчення iнформатики. Тут можна знайти не лише конспекти, довiдники, тести для школярiв, а готовi розробки урокiв, домашнiх завдань та методичнi рекомендацiї для вчителiв iнформатики.
 • https://www.rusedu.info/ - сайт "Iнформацiйнi технологiї в освiтi". Тут можна знайти i скачати повнотекстовi учбовi посiбники, програми, демонстрацiйнi презентацiї, реферати, тести, тощо... Сайт буде корисним не тiльки для школярiв, а й для викладачiв iнформатики та iнших дисциплiн.

На допомогу вчителям

·         Набір словників різного спрямування

·         Олімп
Всеукраїнський центр олімпіад школярів в Інтернеті

·         Вчителю інформатики
Проект англо-українського словника технічних термінів

·         Велика радянська енциклопедія

·         Тлумачний словник С.І.Ожегова, Н.Ю.Шведової

·         Simple Search Metadata
Система пошуку у відкритих архівах України

·         Проста наука
Науково-популярний канал з відео цікавих експериментів

·         Статті про вільне програмне забезпечення в школах

·         "Інформаційні технології і засоби навчання"
Електронне наукове фахове видання

·         Prima Vista
Інтернет-ресурс, присвячений словникам, перекладачам.

·         Англійська для дітей
Матеріали для вивчення англійської мови для дітей

·         Вчителю англійської мови
Інтернет-ресурси з вивчення англійської мови

·         Вчителю інформатики
Інформаційно-освітній портал по вивченню інформатики.

·         Природничо-науковий освітній портал
Надає енциклопедії, словники, довідники, задачники, тести з математики, фізики, хімії, біології.

·         Географіка
Географічний портал, будь-яка інформація зі сфери географії

·         Каталог європейских університетів
Інформація про вузи Європи

·         Lingvisto
Мовна енциклопедія

·         Бібліотеки України
Каталог "Бібліотеки України". Представлена повна інформація (телефони, місцезнаходження, адреси сайтів) про бібліотеки усіх областей України

·         Освітній портал
Сайт надає різнопланову інформацію - плани уроків, методичні розробки та аналітичні матеріали відносно розвитку освіти в світі.

·         Освітянська Мережа України
Сайт надає інформацію про учбові заклади, довідник для абітурієнтів, навчання та вивчення мов за кордоном, виставки, семінари, конференції, дистанціну освіту.

·         Педнарада
Спільнота взаємодопомоги вчителів

·         Методичний портал
Спеціалізованиий ресурс призначений для вчителів, співавтором якого може бути кожен з Вас, створений з максимально корисною інформацією для вчителів

·         Країна майстрів
Творчість для дітей та дорослих

·         Вчителям фізики та учням
Клуб для вчителів фізики, учнів 7-9 класів та їх батьків

·         Уроки державної мови
Поради та рекомендації, які саме слова чи словосполучення найдоцільніше вживати, щоб передати потрібний зміст

·         ІЗБОРНИК
Літописи, історія, політологія та ін.

·         Учитель & Учень
Інформаційно - методичний сайт

·         Разом з дітьми
Сценарії ігор та конкурсів

·         Наші діти
Позакласні заходи до улюбленого свята

·         Освітня хвиля
Сайт освітньої хвилі, новини освіти, проекти, поради

·         Учительський портал
Розробки для вчителів: презентації, конспекти уроків

·         Початкова школа
Сайт вчителів початкової школи

·         Алгоритми, методи
Cайт для підготовки учнів до олімпіад з інформатики

·         Освіта в Україні
Все, що пов’язано з освітою: навчальні заклади, куди піти вчитися, гранти та стипендії для учнів та вчителів, освіта за кордоном

·         Світ словників
Збірник словників та енциклопедій

 

Людина i довкiлля

Науки про Землю

Бiологiчнi науки

Технiчнi науки

Медицина. Охорона здоров'я

 • https://ukrmed.org.ua/ Каталог медичних сайтiв України
 • https://leds.chat.ru/ Медицина України. Найповнiший набiр посилань на українськi медичнi сервери

Мандруємо Свiтом

Корисний портал для пiдлiткiв

 • https://shpuntik.kulichki.net/ ВИНТИК И ШПУНТИК - коллекция полезных советов и маленьких хитростей для домашних мастеров.
 • https://fantasyflash.ru/index.php Огромная коллекция красивой графики, анимашек, скриптов, курсоров, мелодий, шаблонов, календариков и множество других чудесных вещей для начинающих web-мастеров.
 • https://www.arms.ru/ Энциклопедия вооружений.
 • https://www.etiket.ru/ Этикет от А до Я.

Сайти для адмiнiстраццiї школи

 • https://zavuch.at.ua "Шпаргалка для керiвника" https://zavuch.at.ua. Сайт створений для забезпечення iнформацiйної пiдтримки дiяльностi директорiв шкiл i їх заступникiв. Тут ви знайдете цiкавi матерiали, описи досвiду, програми методичних заходiв для керiвникiв, збiрки з питань теорiї, методики, практики.
 • https://direktor.at.ua - ресурс для спiлкування керiвникiв загальноосвiтнiх навчальних закладiв та обмiну практичною iнформацiєю, що стосується адмiнiстративної роботи у школi.
 • https://umni4ka.at.ua/ Сайт "Майстер-клас" https://umni4ka.at.ua/ створений з метою сприяння розвитку педагогiчної творчостi, передачi авторського досвiду з рiзних проблем педагогiки i психологiї, проведення експериментальної роботи. На Майстер-класi можна ознайомитись з досвiдом роботи педагогiв областi, вивчити i впровадити у практику роботи iнновацiйнi технологiї, знайти матерiали щодо планування та щоденної роботи.
 • https://zastupnik.at.ua/, https://www.zavuch.info/, https://www.it-n.ru/communities.aspx?cat_no=232991&tmpl=com, https://webkolo.clan.su/ Сайти https://zastupnik.at.ua/, https://www.zavuch.info/, https://www.it-n.ru/communities.aspx?cat_no=232991&tmpl=com, https://webkolo.clan.su/ створенi для об'єднання сайтiв педагогiчного спрямування, пропаганди знань та спiлкування вчителiв.
 • https://pedagogika.at.ua/ Сайт https://pedagogika.at.ua/ створений для викладачiв, студентiв та педагогiчних працiвникiв. Вiн може бути цiкавим i для бiльш широкої аудиторiї, оскiльки на ньому розглядаються питання не тiльки навчання i виховання пiдростаючого поколiння, а й багато iнших тем пiзнавального характеру, що дає можливiсть об`єднати всiх людей, яким цiкавий внутрiшнiй свiт людини, її прагнення i сподiвання, радощi i тривоги, злети i падiння...

Сайти для батькiв

Шановнi батьки!

У цьому роздiлi представленi посилання на ресурси Iнтернет, створенi для батькiв, в тому числi для тих, хто виховує дiтей з особливими потребами.

Як правило, кожен з сайтiв надає Вам рiзноманiтнi можливостi: отримати вiдомостi про закономiрностi розвитку дiтей рiзного вiку i стану здоров'я, iнформацiю про навчальнi i виховнi заклади, поради з виховання; задати питання спецiалiстам, висловити власну думку. Особливостi конкретних сайтiв вказанi в анотацiях.

Сайти для батькiв

 • www.children.edu-ua.net/documents.php?section_id=79 Дiти України www.children.edu-ua.net/documents.php?section_id=79 Сторiнка для батькiв порталу "Дiти України", мiстить посилання на ресурси мережi Iнтернет, якi можуть бути кориснi батькам.
 • www.uaua.info Iнтернет-енциклопедiя сiм'ї, материнства, дитинства www.uaua.info Статтi, огляди, вiдгуки, думки на теми: планування дитини, вагiтнiсть, розвиток дитини; здоров'я, хвороби, лiкування дiтей; психологiя дiтей i пiдлiткiв, сiмейних стосункiв та iншi. Також: новини, каталоги необхiдних товарiв i послуг по Українi, iнформацiя про органiзацiю дозвiлля. Є можливiсть отримати консультацiю лiкаря, психолога, юриста; взяти участь в обговореннi проблем.
 • www.malecha.org.ua "Малеча" - ресурс для сучасних батькiв www.malecha.org.ua Iнформацiя про планування дитини, вагiтнiсть, пологи, догляд, виховання та розвиток дiтей, здоров'я, красу. Фотоконкурси, форуми, журнали, приватнi сторiнки.
 • www.mama-tato.com.ua "Мама-Тато" www.mama-tato.com.ua Iнформацiя для батькiв: виховання та навчання дiтей, статтi, форум, консультацiї спецiалiстiв, законодавство про сiм'ю. Для дiтей - скоромовки, загадки, вiршi та пiснi, розфарбовки.
 • https://mir-detej.kiev.ua Дитячий психолог: статтi, консультацiї

Сайти видавництв

Сайти бiблiотек

На цiй сторiнцi розмiщенi посилання на найкращi електроннi бiблiотеки, де ви можете читати, або скачувати рiзнi лiтературнi джерела в електронному варiантi.

Посилання для учнiв, якi готуються до МАНу або реферату

Спецiалiзованi Iнтернет-сайти дитячої лiтератури

Освiтньо-iнформацiйнi ресурси

 

Iнтернет-сайти музеїв та картинних галерей України