З історії шкільної газети "ПОРТФЕЛЬ"

В листопаді 2009 року було проведено збори активістів шкільного життя Іванчуківської ЗОШ. На цих зборах обговорювалося актуальне питання для нашої школи - створення шкільної газети. Всі учні одноголосно вирішили - газеті бути!!
А ось наступне питання - яку назву матиме газета? - викликало справжню дискусію. Які тільки версії не лунали - і "Шкільні вісті", і "Іванчуківець", і "Юний іванчуківець", і "Іванчуківська газета". Але після пропозиції учня 8 класу назвати газету "ПОРТФЕЛЬ" ця суперечка закінчилася. Першим головним редактором газети стала Даша Смага, друге «покоління» юнкорів очолювала Катя Мантула. На сьогоднішній день головним редактором шкільної газети обрано ученицю 11класу.
І розпочалася робота над першим номером газети, який було презентовано в грудні 2009 р.
Виникає питання - які здобутки має "ПОРТФЕЛЬ"? На нашу думку, головним здобутком є постійні читачі, а наша газета знана в усьому Ізюмському районі, за зразком "ПОРТФЕЛЯ" в школах Ізюмщини теж розпочинається процес створення шкільних газет.
В 2010 р. та 2012 р. наша газета стала лауреатом ХІІІ та XV Національного конкурсу шкільних газет. В 2013 р., 2015 та 2017 роках шкільна газета стала лауреатом Міжнародного конкурсу шкільних медіа. В 2014 р. за підсумками XVІІ Міжнародного конкурсу шкільних газет шкільна газета Іванчуківської ЗОШ І-ІІІ ступенів "ПОРТФЕЛЬ" стала переможцем в номінації "Висвітлення теми законності та правопорядку".
До речі, з січня 2011 р. з редакцією газети Ізюмського профліцею "Ліцеїст" налагоджено співробітництво щодо обміну інформацією та думками. 
За 9 років існування було випущено 29 номерів та 5 спеціальних випуски газети (2 до Дня Перемоги і по 1 в ході реалізації проектів "Наше майбутнє - це здорова нація" (направлений проти тютюнопаління), "В гості до ялинки" та "Пори року"). Звичайно, все це змушує постійно покращувати і внутрішній, і зовнішній зміст газети. Постійно оновлюється тематика рубрик, до випуску газети залучаються молодші школярі (таким чином ми готуємо нові "журналістські кадри").
Окремої уваги потребує оформлення газети, яке стало справжньою візитівкою. Логотип "ПОРТФЕЛЯ" вже добре відомий і легко пізнається. У вересні 2011 р. було розроблено нове оформлення газети, яке постійно вдосконалюється.
В подальшому редакція газети планує продовжити роботу над змістом газети, покращити оформлення, заплановано прийняти участь у Всеукраїнському конкурсі учнівських газет.
Але головним завданням для нас є розширення кругозору читача, і хай з під нашого пера виходять тільки журналістські шедеври!!

 

Наші нагороди

                      2010 р.                                               2012 р.        

    2013 р.                                                   2014 р.

 

2015 р.                                                                            2017 р.