X СПАРТАКІАДА СЕРЕД ОРГАНІЗАЦІЙ, ПІДПРИЄМСТВ ТА УСТАНОВ ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ

22.02.2016 10:01

 

20 лютого 2016 року в приміщенні штабу цивільного захисту, сектором у справах молоді та спорту Ізюмської РДА, розпочата Х Спартакіада серед організацій, підприємств та установ Ізюмського району, яка включає в себе змагання з 5 видів спорту: шахи, шашки, міні-футбол, волейбол і настільний теніс. Саме змаганнями з інтелектуальних стародавніх ігор, до яких входять шахи і шашки, взяла старт нова Спартакіада 2016 року. В особисто-командних першостях, які проходили за коловою системою, взяла участь і наша команда Іванчуківської ЗОШ І-ІІІ ступенів - Діденко Євгеній, Крамаренко Євгеній та вчитель фізичної культури Тесленко Анастасія Павлівна. За результатами, в особистому заліку з шахів серед чоловіків, на другій дошці призером став Крамаренко Євгеній набравши 6 балів.

 Команди-призери і призери в особистому заліку першості з шашок і шахів були нагороджені кубками, медалями і грамотами сектору у справах молоді та спорту Ізюмської РДА.

Наступні змагання Спартакіади, першість з міні-футболу, відбудуться у квітні цього року в с.Кам’янка на спортивному майданчику з синтетичним покриттям. Побажаємо нам успіху.