ЄДИНА СОБОРНА УКРАЇНА

23.01.2017 20:28

Ми йшли до тебе, незалежність,

Через віки, через роки!

Цей шлях пролили й застелили

Дочок й синів кров і кістки.

Кращі із кращих за свободу

Сміливо стали без вагань,

За долю усього народу

В години визвольних змагань

 

В рамках святкування Дня Соборності України в Іванчуківській школі було проведено конкурс малюнків «Єдина Соборна України». Переможцями конкурсу стали учениця 4 класу Федоряка Катерина, учениця 7 класу Мордасова Віолета, учениця 9 класу Ткаченко Світлана. Роботи, які здобули перемогу стануть учасниками районного конкурсу «Єдина Соборна України».

23 січня для учнів 9-11 класів вчителем історії Владикіни В.П. було проведено урок-бесіду «Єдина Україна – єдине майбутнє». На уроці учні ознайомилися з особливостями розвитку України в період Національної революції, з’ясували причини поразки України. Також учитель акцентував увагу учнів на те, що територія України в 1919 році була більшою на 350 тис. кв.км. Також учні дізналися, що українцями було створено автономні області в Центральній Азії, на Далекому Сході, в Поволжі, на Кубані.

В кінці учні дійшли висновку, що тільки в єднанні наша сила, саме в єднанні майбутнє України.

Ми віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Ми свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – розбудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, забезпечення добробуту нинішніх і наступних поколінь українців. Ми переконані, що відзначення Дня Соборності, вшанування творців Акту Злуки – це не тільки суспільна потреба, а й моральний імператив берегти світлу пам’ять незліченних жертв, протягом віків принесених українським народом на вівтар незалежності, соборності, державності.